OP starší přípravka                                        7. 6. 2026

Rozloučení s domácími fanoušky

Předposlední turnaj Okresního přeboru jsme odehráli ve Velichovkách a mohli jsme se tak rozloučit s našimi fanoušky a rodiči na domácím turnaji. Soupeři nám pak byly týmy České Skalice a Zábrodí/Babí.

TJ Velichovky - SK Česká Skalice 20:1 (10:1)

Branky: David 5x, Vršecký 5x, Nosek J. 2x, Nosek V. 2x, Dvořák 2x, Tauchman, Šubrt, Bláha, Lebedinský

 

TJ Velichovky – Zábrodí/Babí 12:3 (5:1)

Branky: David 3x, Nosek J. 2x, Bergl, Šubrt, Dvořák, Bláha, Nosek V., Tauchman, Vršecký

 

Sestava TJ Velichovky: Lebedinský - Šubrt, Essender, Bláha, Bergl - Nosek J., Nosek V. - David, Tauchman, Vršecký, Dvořák

Jiří Lebedinský, Jan Nosek - trenéři TJ Velichovky:

Na poslední a ještě k tomu domácí mistrák jsme se moc těšili. I přesto, že ho měli odehrát všichni hráči Starší přípravky, tak máme aktuálně bohužel dva marody (Máru a Míšu), kteří nám ale přišli alespoň fandit...

První zápase se Skalicí jsme sice hned z rozehry prohrávali, ale poté kluci přidali a utkání zaslouženě otočili v naše vysoké vítězství. Nutno říci, že některé akce byly opravdu super. V utkání se zkrátka povedlo daleko - daleko více pozitivních věcí, než těch negativních. Veliká pochvala za předvedenou hru!

Ve druhém zápase byl soupeř fotbalově slabší, ale problém nám dělali v obraně jeho ,,dvě věže", které soupeř měl a hra do "plných" nám prostě dlouhodobě nesvědčí. Hra na jednu bránu, soupeř pouze nakopával dopředu a my jsme opakovaně dobývali jeho branku. Nakonec naprosto zasloužené vítězství, ale bohužel se spoustou neproměněných šancí.

Závěrem: Veliké poděkování všem rodičům za celou sezónu, a to jak za dopravu na zápasy, tak za spolupráci a zkrátka za vše. Čeká nás poslední ,,nemistrovský" turnaj příští sobotu v Probluzi, následně rozlučka a zasloužené volno... Ještě jednou díky všem!